Отримала джинси та хотіла подякувати вам за прекрасний товар і дуже хорошу роботу співробітників, які працюють в телефонному режимі. В даний час на жаль, дуже рідко зустрінеш настільки люб'язних операторів, які, на щастя працюють у вашому магазині. Ще раз величезна подяка та сподіваюся, що і далі буду користуватися вашими пропозиціями! Щасти вам торгівлі!!!Дякую дівчатам за увагу, і професіоналізм!

Все що купила відмінно підійшло, прекрасної якості! Дуже вам вдячна! З наступаючим новим роком,! Миру Вам і та професійного прибуткового зростання.

Дякую!Велика вдячність адміністрації портала! Замовила сукню - якість відмінна, доставка оперативна! Окрема подяка дівчаткам-операторам Яні та Ользі! При замовленні підказали й порадили, що краще ... не полінилися уточнити деталі на моє прохання. Доброзичливі і відповідальні - дуже приємно було працювати з вами! Завжди буду замовляти у вас!

Дякую!

Гаджиєва Лариса, місто Чернівці.Знайшов багато брендів які мені подобаються в цьому інтернет магазині. Ціни доступні! Я став вашим постійним клієнтом!Найкращий у країні інтернет-магазин «Кінг-сайз».

Переоцінити якість обслуговування та якість продукції запропонованої покупцеві неможливо. Така добра атмосфера та розуміння потреб клієнтів, щодо одягу, це щось, що перевершує всі очікування звернувшись в даний сервіс!

Немає жодної проблеми , яку б не розглянули співробітники даного порталу! Вникаючи в усі деталі, дівчата пропонують самий оптимальний варіант вибору одягу і відповідно, торкаючись цінової категорії, теж завжди нададуть допомогу в підборі товару!

Сам же товар відповідає світовим брендам і якісно відрізняється від масовок китайського виробництва, що іноді засмучує вимогливого покупця.

Купуючи речі на порталі «Кинг-Сайз», отримуєш величезне задоволення не тільки від шикарних речей, а й від прекрасного обслуговування - повторююсь!

Дякуємо за дружнє ставлення і взаєморозуміння , за працю , який ми цінуємо!

Ваші клієнти!Доброго дня, магазин Кінг сайз,

Сьогодні знайшла ваш сайт і дуже зраділа. Справа в тому, що у мене дуже повний батько і для нашої сім'ї купити йому одяг - це дуже велика проблема.Дякую за куртку. Купляла концептук (Conceptk)! Відмінна якість і оперативність доставки!!! Всім рекомендую цей інтернет магазин!Дякуємо за оперативну доставку. Якість всіх виробів сподобалася.
Дуже сподобалася сорочка BatistiniПосилку отримали. Все підійшло. Дуже задоволені. Велике спасибі!Дякуємо, товар отримали. Вашому менеджеру окрема подяка. Протягом багатьох років купую одяг Frank Walder.Отримала! Дякую, хлопці, за відмінну оперативну роботу, успіхів вам в усьому!